Apk Betclic – zakłady na telefonie

Wirtualny bukmacher Betclic to cieszący się popularnością europejski bukmacher online. Dziś z górą 9 000 000 graczy korzysta z zasobnej propozycji zakładów u bukmachera Betclic. Nie licząc naszego kraju, organizacja z Francji funkcjonuje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii oraz Szwecji. Tenże legalnie przyjmujący zakłady bukmacher online prowadzi działania w oparciu o licencji otrzymanej danym państwie, aby użytkownik miał pewność, że typowania meczów na stronie www.betclic.pl jest pod każdym względem legalne.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Apk mobilna Betclic

Bukmacher internetowy silnie angażuje się w rozwój apki na telefony. Zarówno na Androidzie jak i na iOS apka sprawia odczucie łatwej a wykorzystywanie jej nie sprawia tak naprawdę żadnych problemów nie jedynie doświadczonym graczom, jednakowoż i jednostkom, które rozpoczynają obstawiać spotkania online.
Z apki posiadamy akces do każdych funkcjonalności portalu, co określa Betclic na tle kolejnych organizacji bukmacherskich działających w naszym kraju. Mając oprogramowanie na smartfonie zapewnia to nam opcję nie tylko typowania meczów, ale i oglądania meczów live, najciekawszych wydarzeń sportowych.

Cashback w Betclic

Betclic.pl proponuje najkorzystniejszy bonus po rejestracji w Kraju w postaci – 500 zł cashbacku od początkowego kuponu. Oznacza to, że jeżeli Twój początkowy zakład będzie nietrafiony, wówczas na Twoje konto bukmacher online zwróci Tobie jego stawkę minus 12% danina.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Toteż, aby całkowicie zużyć dodatek powitalny i otrzymać zwrot (to jest cashback) piniędzy w wielkości 500 zł, musicie zaryzykować kupon za 568 zł. Aby spieniężyć wygrane bonusowe zdobyte w formie cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie 2,00.

Zakłady i oferta Betclic

Interesującym rozwiązaniem, patrząc od strony grającego, jest opcja Multi+. Tenże bukmacher online na kuponie z 4 meczami uiści 50% podatku, a na zakładzie z 5 meczami całość.
Co więcej im więcej meczy dopniesz do kuponiku, tym więcej zdołasz zyskać. Przy więcej aniżeli 12 pojedynkach, bukmacher online dopisuje aż 50% do wygranej.

Oferta zakładów u bukmachera jest bardzo bogata. Abstrahując od ewidentnych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najlepsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe zawody tenisa, w ofercie spółki odszukamy też zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe oraz mniej atrakcyjne w Kraju, jak na przykład dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.
Ciężko znaleźć dziedzinę, której rzeczony bukmacher internetowy nie miałby w ofercie.
Nie brak też bukmacherskich zakładów specjalnych i zwyczajowo rozrywkowych, na miarę na to kto będzie prezydentem w Polsce po kolejnych wyborach.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

W Polsce esport rozwija się bardzo silnie i to widzimy. Widzi to również Betclic i zapewnia okazję typowania konfrontacji w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends czy Dota.
Typujący będą radzi z kursów, albowiem te w zestawieniu do innych działających na polskim rynku bukmacherów wyglądają na większe.

W Betclic da się skorzystać z Cashout, to jest możliwości szybszego rozliczenia kuponu – przed zakończeniem wszystkich wydarzeń z kuponu. Kwota wygranej będzie należycie kalkulowana zależnie od ilości meczów pozostałych na kuponie i ich kursu.

Apk Betclic - zakłady na telefonie 1 2021

Betclic sponsorem

Nadzwyczaj efektownie wygląda kooperacja z reprezentacją Polski w siatkówce z jaką Betclic ratyfikował umowę. Bukmacher jest w tej chwili na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też kluczowym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice a także oficjalnym sponsorem zwycięzcy Pucharu i Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość prezentuje, że Betclic natychmiast od samego startu pragnie mocno promować się wśród krajowych kibiców.

Mecze w trakcie w Betclic TV

Jak wcześniej wzmiankowałem Kibice sportu mają możliwość oglądania najlepszych meczy jak na przykład: pojedynki w NBA – w fazie PlayOff, mecze Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki tudzież bez liku najciekawszych turniejów tenisa.

Depozyty oraz wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz zrobić wpłaty już od 1 pln. Dowolna z operacji finansowych, a więc również wpłata, jak i wypłata, są darmowe. Klient pragnący dostarczyć kasę może sięgnąć do platformy Przelewy24, przez co pieniądze w mgnieniu oka znajdą się na koncie w portalu do akceptowania zakładów. Oczywiście, wolno też posłużyć się kartą płatniczą.

 

Opinia o Betclic

Betclic to mający licencję w Polsce bukmacher online, który świadczy w tym momencie na dzień dobry niemało fajnych rozwiązań, które z perspektywy typującego są w stanie zaznaczyć się jako nadrzędne. Walorami będą na bank: aplikacja na smartfona, dobre kursy plus promocja Multi+. Powinno się aby przetestować tego międzynarodowego bukmachera także dla bonusu na start, jakiego w naszym Kraju na takich warunkach nikt nie oferował.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start