Typy bukmacherskie na piłkę ręczną

Czy typowanie piłki ręcznej daje szansę na profit? Czy oferowane bukmacherskie typy na piłkę ręczną to dobre typy?

W ostatnich latach nie za bardzo dobrze wiedzie się polskim piłkarzom ręcznym. Z dawnej potęgi, jakiej przewodził Bogdan Wenta, pozostało mało. Starczy zakomunikować, iż na ME, jakie rozpoczynają się już w czwartek 9 stycznia, „szczypiorniści” ostatnim tchem co się dostali. Dlatego również fani nad Wisłą nie są aż tak nadzwyczaj z werwą nakręceni do nadchodzących spotkań.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000zł za wpłatę

 

Morytko numerem jeden wśród strzelców?

Legalnie działający polski bukmacher BETFAN okazał zakłady na mecze odnośnie formy Polaków na ME w piłce ręcznej. Już możecie postawić na to, kto zostanie najlepszym strzelcem tudzież na to ile bramek osiągnie / przepuści polska drużyna. Jeżeli chodzi o typy u buka na początkowy zakład to jasnym pewniakiem jest Arkadiusz Moryto. Piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce jest pewnym z 3 wysłanników swojego klubu.
Dwaj kolejnych to bramkarz Mateusz Kornecki plus instruktor bramkarzy – słynny Sławomir Szmal, który był filarem reprezentacji Bogdana Wenty, o jakiej wspominaliśmy na na samym początku wpisu.

Legalnie działający bukmacherzy w Polsce poniekąd nie liczą na porządny występ „piłkarzy ręcznych”. Legalnie działający lokalny bukmacher BETFAN twierdzi, iż Nasi są bez szans na awans z grupy F do dalszej fazy mistrzostw Europy, w jakiej znajdują się Szwedzi, Słoweńcy i co więcej Szwajcarzy.
Szereg wymienionych zespołów nie jest losowa, dlatego że to właśnie tak winna prezentować się porządek na finał grupowych pojedynków. Gracze Patryka Rombela powinni według legalnego krajowego bukmachera zamykać tę stawkę…

betfan-bonus-na-start

Niezbyt porządne przewidywania

W minionych meczach przed turniejem nasi reprezentanci rozegrali 3 bezpośrednie mecze, w których trzy przegrali. Nasi zawodnicy byli słabsi od Hiszpanii, Portugalii i Rosji. Po tych blamażach selekcjoner reprezentacji zadecydował by zrezygnować z bramkarza Łukasza Zakretę a także prawego pomocnika Michała Szyby. Czy nadmieniony ruch podziała mobilizująco na naszą drużynę piłkarzy ręcznych?

Jak spostrzegacie, niestety nie wróżymy sukcesu naszym piłkarzom na przedstawianym turnieju. Chcielibyśmy się bez wątpliwości mylić w naszych przepowiedniach, jednakże doprawdy ciężko upatrywać któregokolwiek światełka w tunelu. Kampanię na ME 2020 Polacy zaczną w piątek od pojedynku ze Słowenią. Po czym wyczekuje ich konfrontacja ze Szwajcarią 12 stycznia. A na finiszu, po kolejnych dwóch dobach spokoju, spotkania w grupie F skończą pojedynkiem z gospodarzami, Szwecją.

Nasi reprezentanci ewidentnie dobrze pamiętają jak sami byli porwani wynikami reprezentacji Bogdana Wenty.
Dobrze by było nawiązać do tych cudownych czasów, w czasie jak byliśmy siłą piłki ręcznej. Swoją drogą, należy też podejść z pokorą do ME w piłce ręcznej. Koniec końców polska piłka ręczna przeżywa współcześnie wymianę pokoleń, stąd trzeba co nieco poczekać na kolejne złote okresy krajowych piłkarzy ręcznych.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Przewidywany zwycięzca ME 2020 w piłce ręcznej:

Dania