Bukmacherzy a walki KSW

Legalny bukmacher online Fortuna i Organizacja KSW (organizacja MMA), zapoczątkowały kooperację. A to znaczy obstawianie walk KSW u owego buka.
Podpisany 2-letni kontrakt zawiera wszelkie pojedynki w klatce KSW zaplanowane na 2020 a także 2021 rok.

Na dowolnej gali logo Fortuny będzie widoczne przy zdarzeniach planowanych przez Federację KSW. Bukmacher internetowy przygotował dla amatorów MMA liczne bonusy, quizy oraz zakłady dodatkowe, które znajdziecie w oficjalnych kanałach Fortuny.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Typuj walki KSW z Fortuną

Stałe rozszerzanie partnerstw w interesach jest dla nas fundamentalne w rozroście nie wyłącznie samej Federacji KSW, lecz i całej dyscypliny sportowej. Niezwykle się raduję, że do grona sojuszników przystąpił lider zakładów wzajemnych w Polsce, jaki będzie nam towarzyszyć nie wyłącznie na rynku polskim, lecz dodatkowo przy naszych zagranicznych wydarzeniach.

„Niezwykle cieszę się z przedsięwziętej współpracy oraz mam wiarę, że przyniesie ona obu organizacjom sporo satysfakcji.” – mówi Martin Lewandowski, naczelny Federacji KSW.

Sygnowanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas prostą decyzją. Od długiego czasu śledzimy pokaźny wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi na MMA, które mamy w ofercie.

KSW to poważana i wyjątkowo szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, wobec tego zakładamy, że wskutek tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera głównego wyboru dla wszystkich fanatyków MMA a także dotrze do jeszcze liczniejszej gromady osób obserwujących jakiekolwiek wydarzenie organizowane przez Federację KSW.

Już dziś proponujemy najwyższą liczbę zakładów prematch oraz na żywo w Polsce na dowolne najistotniejsze gale na świecie, a zdołam zastrzec, że zacząwszy od KSW 53 nasza działalność produktowa a także marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna. – zakomunikował Konrad Komarczuk prezes Fortuny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki)

To najbardziej renomowana federacja MMA (ang. MMA – Mixed Martial Arts) na starym kontynencie a także jedna z w najwyższym stopniu słynnych na świecie. To współcześnie także wtóre obok Tour de Pologne polskie przedsięwzięcie niepiłkarskie, rozpoznawane na świecie.

Na 52 galach zorganizowanych przez KSW w Polsce, Anglii oraz Irlandii walczyło przeszło 300 zawodników.
KSW od 16 lat tworzy historię europejskiego MMA, organizując w najwyższym stopniu rozpoznawalne gale MMA na starym kontynencie. Federacja upowszechnia tą dziedzinę a także kształtuje jej sportowe znakomitości.

Ostatnio Organizacja święci istotne sukcesy: wyprawiła na przykład drugą na świecie galę MMA co do frekwencji – KSW 39: Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie, wówczas to sprzedano 57 766 biletów, a także nadzwyczajne przedsięwzięcia za granicami Polski – w Irlandii, Chorwacji czy UK.

Fortuna to nie wyłącznie KSW 😉

Fortuna to legalnie oferująca zakłady bukmacherskie firma branży bukmacherskiej, wchodząca w zespół firm zależnych od Fortuna Entertainment Group, dużej grupy w Europie Środkowej organizującej zakłady na mecze.

W Polsce ów legalnie przyjmujący zakłady bukmacher on line prowadzi działalność w kanale on-line na www.efortuna.pl i dodatkowo w aplikacjach na telefony na Android a także iOs oraz w najliczniejszej w Kraju sieci (liczącej powyżej 500) Punktów Przyjmowania Zakładów.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 210 zł freebet

 

Prognozy na KSW i MMA znaleźliśmy na: https://www.obstawianie.net/typy-na-ksw-ufc-mma.html