Darmowe zakłady na Ekstraklasę w Superbet

Typowanie Ekstraklasy może dać spory profit – jeśli wiemy jak typować te spotkania u buka. Nadto niekiedy legalnie działający bukmacherzy online oferują gratisy na spotkania Ekstraklasy, przez co zdołamy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak oczywiście jest aktualnie – dzięki ofercie na www.superbet.pl

Z uwagi na start Ekstraklasy wspomniany legalny bukmacher internetowy startuje z kolejną kampanią dla nowych graczy zakładów piłkarskich (przewidują robić tego typu akcje promocyjne co siedem dni).
A my typerzy tylko na tej akcji promocyjnej skorzystamy.

Zagraj na SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Premia na mecze w Ekstraklasie

Niezależnie od bonusu na start każdy z nowo otwierających konta obstawiajacych, jaki dokona rejestracji w okresie 29.01 a 31.01 uzyska specjalny dodatek.

Ważne! Charakteryzowana promocja zapewne będzie co jakiś okres prolongowana.

Istotne warunki promocji Superbet

1) Jeśli gracz przeleje minimum 50 zł plus obstawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z depozytu) to otrzyma niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, dodatek w owielkości 50 zł,

2)Jeśli gracz przeleje min 100 zł plus obstawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z depozytu) to otrzyma niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, dodatek w owielkości 100 zł.

3) Jeśli gracz przeleje min 150 zł plus obstawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z depozytu) to otrzyma niezależnie od oferty w trakcie rejestracji, dodatek w owielkości 150 zł.

Szczegóły owej promocji odnajdziecie na https://superbet.pl/Ekstraklasa

Oprócz tego wystartowali oni jeszcze z nowiuteńką pulą Super Game. Ogólna pula do wygrania to 100 000 zł więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje