Gdzie warto obstawiać mecze online

W dniu dzisiejszym zaczęła funkcjonować nowiutka wersja witryny do obstawiania meczy www.pzbuk.pl, która jest pierwszym krokiem nowej fazy rozkwitu na polskim rynku tego legalnego bukmachera internetowego.

Dodając zmiany inspirowali się między innymi klientów ocenami oraz recenzjami. Mamy nadzieję, że nowiutka warstwa wizualna spodoba się Wam a zawężona nawigacja sprawi, że będziecie entuzjastycznie typowali spotkania sportowe właśnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Szczypta informacji o PZBUK

To tak naprawdę nowy bukmacher on line w Kraju bowiem rozpoczął działalność dopiero w 2018 roku. Jego oferta na razie jest nader uboga lecz przez cały czas poprawiana – dzięki temu mamy wiarę że w nie długim okresie dorośnie do przeciętnej pośród bukmacherów w Polsce.
Klienci szczególnie skierują uwagę na nader trywialną witrynę do obstawiania pojedynków przez internet – skutkiem tego obstawianie jest łatwe i przyjemne.
Na dodatek dochodzi bardzo natychmiastowa i fachowa asysta w razie kłopotów z zakładami online.

Promocja za wpłatę przy rejestracji

PZBuk począł świadczyć najlepszy asymetryczny dodatek od wpłaty za otwarcie konta w Kraju!

Gdzie warto obstawiać mecze online 1 2021

Każdy użytkownik po dokonaniu wpłaty 200 zł uzyska łącznie 500 pln na grę w zakładach sportowych.
Wespół z nowiusieńką stroną kompletują zarazem prace nad apką na telefon, która powinna zaspokoić dowolnego typującego. Aplikacja na telefon PZBUK będzie osiągalna zarówno na komórki Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Wzajemne zakłady wirtualne również są przystępne aktualnie na stronie www.pzbuk.pl. W propozycji znajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football i koszykówka.

Statut nowiusieńkiej oferty powitalnej

Organizatorem promocji jest Cherry Online Polska sp. z o.o. tytułowana dalej pzbuk.pl.
Promocja jest dostępna tylko dla nowych typujących pzbuk.pl również dla tych, którzy nie wykorzystali do chwili obecnej z żadnej innej promocji w trakcie rejestracji.
Promocja w trakcie rejestracji „Premia 150% do 500 pln” podmienia wszelkie inne oferty przy rejestracji, w tym sztampową propozycję w trakcie rejestracji „Gratisowy zakład 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Kwota dodatku na początek przyznawana jest pojedynczo na jednego konsumenta. Bonus przy zakładaniu konta przydzielany jest w zależności od wielkości wykonanego depozytu, wedle założenia, że wielkość dodatku stanowi 150% przetransferowanego depozytu powyżej wielkości 100 zł.
Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do pozyskania dodatku wynosi 200 zł. Typujący odbiera dodatek po spełnieniu warunku określonego w ust. 4.

Ażeby skorzystać z dodatku na początek typujący musi należycie sprawdzić swój numer telefonu, wykonać wpłatę w wielkości min. 100 zł i aktywować dodatek w czasie depozytu.

Wypłaty środków promocyjnych jest dozwolone zrobić po zrealizowaniu warunków obrotu.
Warunkiem obrotu bonusem jest zrealizowanie zakładów u bukmachera w wielkości 4-krotności sumy depozytu i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta na start aktualna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od momentu włączenia promocji powitalnej odbiorca ma do 60 dni na realizację potrzebnego obrotu pieniędzmi, niezależnie od czasu egzystowania oferty.
Bukmacher gwarantuje sobie prawo od odwołania bądź wycofania niniejszej oferty ewentualnie transformacji jej reguł w każdej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

1 obstawiający zdoła skorzystać z oferty wyłącznie 1 raz.

Ów bukmacher wirtualny rezerwuje sobie opcję do odmowy przyznania dodatku w następujących okolicznościach:
a) w razie nie respektowania normy “1 odbiorca – jedno konto” tj. w następujących sytuacjach:
– obstawiający ma więcej niż jedno konto o tym samym adresie IP;
– otwieraniu kont o jednakich danych lub pozostałym składniku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer telefonu, numer karty kredytowej / debetowej, ewentualnie pozostałej metody płatności;
– typer ma więcej niż jedno konto;

b) w razie przekroczenia któregokolwiek z warunków bonusowych i rzeczonego Regulaminu;
c) gdy występują dowody zmowy pomiędzy użytkownikami w obstawianiu zakładów
d) w momencie kiedy w przeszłości klient nadużywał, ewentualnie w tym momencie nadużywa systemu promocyjnego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Bukmacher może odwołać przyznany dodatek plus anulować powstałe z niego wygrane w razie złamania obecnego Kodeksu.