Na kogo stawiają bukmacherzy w wyborach prezydenckich?

Okres wyborów prezydenckich to pora decyzji. Sprawdź jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów na prezydenta RP…

W obecnym tygodniu rozpocznie się I runda wyborów prezydenckich. Dlatego legalni bukmacherzy w Polsce, a w tym i BETFAN.PL proponują bez liku zakładów specjalnych połączonych z tym zdarzeniem, którym z wolna rozpoczyna żyć aktualnie cała Polska.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji

 

DUDA vs TRZASKOWSKI?

W mig rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U owego legalnego polskiego buka możecie grać na zakładach, który pretendent wygra głosowanie o fotel prezydenta Polski. Dotychczas faworytem jest w rzeczy samej Andrzej Duda, jaki możliwie w każdym badaniu opini publicznej okupuje pierwszą pozycję w porównaniach.

Wprawdzie od okresu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla aspiranta popieranego przez PO bardzo wzrosło. Tak bardzo, iż w niektórych prognozach zwycięża on i obecnego prezydenta. Oczywiście nieznacznie, mimo to jednak.

Znawcy w BETFAN liczą, iż na 54% pokona konkurentów Duda. Szanse na to iż zwycięży Trzaskowski mierzone są na bez mała 44%.
Wszakże Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz są w stanie liczyć mniej więcej 10% poparcia, to nie mają realnie najmniejszych możliwości na to, ażeby dostać się do II rundy.

Na kogo stawiają bukmacherzy w wyborach prezydenckich? 1 2021

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub choćby Stanisław Żółtek. Chociaż tenże ostatni pretendent na skutek programu „Menelowe+” zdoła według bukmacherów on line na ostatek nazbierać pewnie ze 2 punkty %.

KTO WYGRA w POSZCZEGÓLNYCH WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie funkcjonujący bukmacherzy w naszym Kraju oferują poza tym opcję obstawiania, jaka będzie obecność Polaków w I fazie wyborów, jak dużo pretendentów razem pozyska choć 10.01% poparcia, a dodatkowo jakie będą rezultaty wszystkich person konkurujących o funkcję głowy państwa. Wiadomo, iż nieomalże na pewno będzie II runda. Co istotne, w tej chwili teraz możecie grać na zakładach, jaki wynik uzyskają w niej Duda czy Trzaskowski, jacy prawdopodobnie ewidentnie się w niej pojawią.

Na koniec: wszelkie typy, jakie potrzebowalibyście znaleźć odnośnie do wyborów na głowę państwa odnajdziecie na stronie www.betfan.pl.
Na pewno jest tak dużo możliwości iż jakikolwiek użytkownik znajdzie coś konkretnego do obstawiania.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje