Najpopularniejsi bukmacherzy internetowi w Polsce

Działalność bukmacherów internetowych na terenie Polski jest ściśle regulowana przez przepisy prawa. Wraz z wejściem w życie w 2017 r. głośnej nowelizacji ustawy hazardowej, legalną działalność w zakresie zakładów wzajemnych prowadzić mogą wyłącznie podmioty posiadające stosowne zezwolenie, wydawane przez Ministra Finansów (wcześniej zezwolenie nie było potrzebne).

Fakt ten spowodował, iż wielu znanych zagranicznych bukmacherów –  jak choćby bet365  – opuściło polski rynek.

Bukmacherzy w Polsce

Obecnie w kraju funkcjonuje 10 podmiotów, mających prawo przyjmowania zakładów w punktach naziemnych. Do największy należą FORTUNA, STS i TOTOLOTEK. Ponadto na rynku działają: forBET, LVBET, SUPERBET, PZBUK, ETOTO, Betfan i Milenium.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wszyscy wymienieni bukmacherzy internetowi mogą również prowadzić działalność za pośrednictwem sieci. Lista podmiotów posiadających zezwolenie na przyjmowanie zakładów wzajemnych przez Internet jest dłuższa. Wspomnianą wcześniej dziesiątkę uzupełniają podmioty,  które stosowne zezwolenie otrzymały w ostatnich miesiącach, a są to: Betfan, Ewinner, Cherry Online (PZBUK) oraz BEM Operations Limited (Betclic).

Najbardziej rozpoznawalni i najpopularniejsi

Niewątpliwie najbardziej rozpoznawalni na polskim rynku bukmacherzy internetowi to FORTUNA i STS. Firmy te są sponsorami wielu wydarzeń sportowych, wspierają również drużyny z różnych dyscyplin sportowych, docierając do świadomości kibiców w całym kraju.

Najpopularniejsi bukmacherzy internetowi w Polsce 1 2021

Fortuna.pl jest sponsorem m.in najbardziej medialnego polskiego klub – Legii Warszawa. Z kolei STS.PL wspiera m.in. piłkarską reprezentację Polski, i to, co warto podkreślić. w czasie kiedy kadra – przynajmniej do czasu nieudanych Mistrzostw Świata w Rosji – posiadała w oczach przeciętnego kibica najlepszy od wielu lat wizerunek. Ugruntowaną pozycję posiada Totolotek.

Konkurencja na rynku bukmacherskim jednak się zaostrza, o czym świadczy wydanie w 2018 r. siedmiu nowych zezwoleń. Szczególnie ciekawa wydaje się próba zdobycia polskich graczy przez znaną firmę Betclic. Coraz śmielej  radzi sobie LV BET, prowadzący kampanię reklamową m.in. za pośrednictwem czołowego polskiego portalu piłkarskiego weszło.

Przed firmą jednak ciągle sporo pracy, o czym świadczy chociażby liczba 31 punktów naziemnych na terenie kraju. Dość napisać, że FORTUNA posiada takich punktów 589, STS 430. a TOTOLOTEK 252.

Czwarte miejsce pod względem liczebności lokali stacjonarnych, z liczbą 140 punktów, zajmuje Milenium.

Należy pamiętać, że w naszym kraju legalnie możemy grać tylko u bukmacherów wymienionych w niniejszym tekście. Zawieranie zakładów w firmach działających bez stosownego zezwolenia naraża nas na poniesienie poważnych konsekwencji prawnych.

Dlatego wybierając coś z oferty najpopularniejszych bukmacherów warto o tym pamiętać.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 3x777 zł do 1200 zł