Obstawianie EURO 2020 zacznij dziś

Rozstrzygnięcia w grupie piłkarskich mistrzostw Euro 2020 jeszcze się nie zakończyły i obstawianie EURO 2020 trwa w najlepsze.

Kto stawia na awans do ćwierćfinałów Islandii i Czech, ten wygrać może niemałą sumkę. Faworyci niestety musieli pożegnać się z turniejem.

Oczywiście mówienie o Polakach w kategorii faworytów ciągle budzi irytacje ludzi, którzy mają choćby mgliste pojęcie o piłce nożnej, ale należy pamiętać, że gospodarzom zwykły na turniejach pomagać nawet ściany. Niezależnie od oceny postawy „biało czerwonych”, to szkoda, że dalsza część gier będzie tradycyjnie toczyć się bez nas.

Typy na Euro 2020

O ile porażkę Polski z Czechami przewidywano, o tyle szokiem dla wielu kibiców była porażka Rosji ze słabo spisującym się do tej pory zespołem Grecji. Jedna bramka wystarczyła, aby wywrócić do góry nogami tabelę naszej grupy.

forbet-bonus-powitalny

W grupie B EURO 2020 sensacji nie będzie. Nie jest zaskoczeniem zapewne awans Niemców i Portugalczyków. Zdziwienie budziła jedynie Dania, której występy zostaną w naszej pamięci. Zupełnie inne emocje towarzyszyły występom Holendrów. Indywidualności, które nie umieją zrozumieć, że piłka nożna jest grą zespołową wracają z zerową zdobyczą punktową.

Analiza ćwierćfinałów i atutów poszczególnych zespołów skłania do upatrywania zwycięzców w drużynach, które awansowały z grupy B. Jeszcze kilka lat temu mecz Czechy – Portugalia w ćwierćfinale mistrzostw mógłby uchodzić za mały finał. Dzisiaj mało kto daje szansę naszym południowym sąsiadom. Zwłaszcza, że wyraźnie przebudził się Cristiano Ronaldo, który poprowadził Portugalczyków do pewnego zwycięstwa nad Holendrami.

Typy bukmacherów na mecz Portugalia-Czechy jednoznacznie wskazują na zwycięstwo Portugalii. Kto postawi 10 złotych na Ronaldo i spółkę, ten wygrać może 17,50 zł. Ta sama kwota postawiona na Czechów przynieść może 56,50 zł. Remis określono kursem 3,69.

Oczywiście są to jedynie wybrane kursy, ustalone na podstawie notowań najpopularniejszych bukmacherów organizujących zakłady online.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Oczywiście na truizm może zakrawać stwierdzenie, że boisko zweryfikuje typy na te mecze w ramach EURO 2020, ale obecność w ćwierćfinałach Czechów, w których po pierwszym meczu mało kto wierzy jest dowodem na to, że piłka nie lubi zwycięzców ogłaszanych przed ostatnim gwizdkiem sędziego.

 

EURO 2020

Historia piłkarskich mistrzostw Europy nie jest długa. Pierwsze rozgrywki wyłaniające najlepszą drużynę Starego Kontynentu rozegrano we Francji w 1960 roku.

Zawody nazywano wtedy Pucharem Narodów. Mistrzostwa Europy jako nazwa narodziły się dopiero 8 lat później, podczas turnieju rozgrywanego we Włoszech. Początkowo finały były bardzo skromne. Do 1974 roku uczestniczyły w nich jedynie 4 ekipy.

Od roku 1980 do 1992 grało 8 reprezentacji. Mistrzostwa Euro 2020 kończą dwudziestolecie, w którym w finale uczestniczyło 24 reprezentacji. Za cztery lata w finałach mistrzostw będą grały 24 drużyny narodowe. Zmienia się turniej, w małym stopniu zmieniają się również finaliści.

Obstawianie EURO 2020 zacznij dziś 1 2021

Ćwierćfinały Euro 2020 nie będą odbiegać znacznie od przewidywań komentatorów czy bukmacherów. Cztery pary walczące o półfinały można było przewidzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa. Łatwiej było przewidzieć, że te zespoły wyjdą ze swoich grup niż teraz prorokować kto wygra, Anglia czy Włochy. Tym nie mniej zabawmy się i postarajmy przeanalizować słabe i mocne strony poszczególnych drużyn.

Jeżeli typujemy mecz Włochy – Anglia, to przede wszystkim powinniśmy wziąć pod uwagę fakt, że do zespołu angielskiego powrócił Wyne Rooney. Gwiazda Manchesteru United nie mogła wystąpić w pierwszych spotkaniach mistrzostw ze względu na zdobyte kartki. Włosi nie mają napastnika tej klasy. Ich gwiazdą jest Mario Balotelli, niesamowity napastnik, który ma tak pstro w głowie, jak niewielu gwiazdorów. Jak przystało na futbolową gwiazdeczkę, na Euro robi wszystko, żeby znaleźć się w gazetach.

Niestety poza strzelaniem goli i to zdecydowanie odróżnia go od klasowych zawodników. Czas pokaże, dla kogo z tej dwójki fortuna będzie łaskawsza. Wiele wskazuje na to, że zwycięzcą pojedynku będzie doświadczony Rooney. Bukmacherzy przewidują zdecydowane dwubramkowe zwycięstwo Anglików. Niektórzy zakładają nawet, że Włochom nie uda się zdobyć gola. Niezależnie od wszystkiego mecz zapowiada się pasjonująco. Rywalizacja Włochów z Anglikami zawsze dostarcza wielu wrażeń boiskowych i pozasportowych, o co zazwyczaj troszczą się brukowce z obu krajów.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł + 3x777 zł na nowe konto w promocji