Obstawianie eSportu

Od kilku lat esport to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi rozrywki. Rozrywkę tę dostarcza nam m.in. gra League of Legends, która bez wątpienia cieszy się bardzo dużą popularnością.

Zmagania topowych zawodników na świecie możemy oglądać na bieżąco w rozgrywkach poszczególnych lig, takich jak np. amerykańskie LCS, europejskie LEC, koreańskie LCK czy chińska LPL. Najlepsze drużyny na świecie również walczą ze sobą o świetne nagrody w turniejach odbywających się podczas, jak i między sezonami.

Wyżej wymienione mecze – turniejowe, czy też ligowe – możemy oglądać na wielu platformach streamingowych, które często przekraczają kilkaset tysięcy odbiorców.

Samo oglądanie zmagań najlepszych drużyn to nie wszystko. Świetną rozrywkę możemy połączyć z nutką zabawy, hobby, czy – przy odrobinie szczęścia –  nawet stałym zarobkiem. Mowa tutaj o niczym innym jak zakładach bukmacherskich. Ponieważ często jeżeli coś jest popularne, to także dochodowe.

Obstawianie LOL’a

By obstawiać gry z LoL’a, podstawą, którą musimy wiedzieć jest to, że by pokonać naszego rywala musimy zniszczyć jego „nexus”. Jedna z drużyn musi zniszczyć bazę przeciwnika. Często można wytypować też gracza zdobywającego pierwszą krew, drużynę, która zabije pierwszego smoka lub wieżę.

Obstawianie eSportu 1 2021

Obstawianie esportu czyli na przykład meczów LoL’a może nie być do końca takie łatwe jak się wydaje. Rozgrywka cechuje się dużą przewidywalnością głównie ze względu na częste zmiany w bohaterach oraz przedmiotach. Zmiany w składach drużyn również mają wpływ na ich aktualny poziom. Dlatego też trzeba dokładnie prześledzić drużyny, aktualizacje, formę danych zawodników (głównie czy obecna „meta” im pasuje i jak sobie w niej radzą).

Warto też dodać, że w grze chodzi o to, by pokonać rywala niszcząc jego „nexus”. Jedna z drużyn musi zniszczyć bazę przeciwnika. Częśto można wytypować też gracza zdobywającego pierwszą krew, drużynę, która zabije pierwszego smoka lub wieżę.

Obstawianie esportu i na przykład gry League of Legends stało się popularne również w Polsce. Coraz częściej bukmacherzy wystawiają oferty, coraz to bogatsze, na mecze z League of Legends. Z roku na rok, wraz ze wzrostem popularności esportu, gry, drużyn oraz samych graczy, przybywa turniejów jak i wielu pojedynczych wydarzeń, na których możemy śledzić rywalizację pomiędzy tymi najlepszymi. Mecze LoL’a, które możemy obstawiać to wyżej wspomniane cotygodniowe zmagania w ligach, turniej MSI, który odbywa się w połowie sezonu oraz Mistrzostwa Świata – te są najwyższe rangą, mają największą oglądalność i odbywają się raz w roku.

Możliwość obstawiania meczów League of Legends możemy znaleźć u sporej ilości bukmacherów w Polsce, ale musimy mieć na uwadze, że tylko część z nich jest legalna. Swoje typy możemy obstawiać między innymi na stronach:

Czasami może zdarzyć się tak, że w danym momencie u danego bukmachera nie będzie wydarzeń związanych z LoL’em, dlatego poza śledzeniem zmian w grze i aktualnej „mety”, warto zaglądać na kilka stron oferujących nam obstawianie meczów naszej ulubionej gry 😉

esport w LVBET

Zakłady na Esport jak wspomnieliśmy to atrakcyjny sposób na wygrywanie u buka – pod warunkiem iż chociaż szczyptę mamy o przedstawianym temacie pojęcie. Naturalnie część buków w Polsce dostarcza zakłady wzajemne na Esport, a w tej grupie jest naturalnie LVBET.

Jaki ostatnio uruchomił dodatkową zakładkę esportową z obszerną ofertą kursów live oraz szansą obserwowania meczy na żywo. Obecnie klienci mogą robić użytek z tej zakładki na własnych komórkach.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Typowanie esportu

Oglądanie tudzież obstawianie esportu na smartfonie w życiu nie było prostsze. Aktualnie specjalna zakładka esport dostępna jest w konkretnym położeniu – na dedykowanej typerom podstronie.
Wprowadzenie tej funkcjonalności w znacznym stopniu obetnie czas potrzebny na sklecenie kuponu a co więcej ułatwi wyszukanie najlepszych meczów w najmocniej interesujących grach.

Następnym etapem modyfikacji w edycji mobile LVBET było zastosowanie oglądania streamów z różnorakich meczów live w ramach spotkań eSportowych. Do dziś przystępne były one zaledwie w odsłonie na komputery stacjonarne LV BET, obecnie najważniejsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież wiele kolejnych będzie można oglądać również na wyświetlaczach telefonów tudzież tabletów.

Esport – powszechny jak nigdy

LVBET raz za razem mocniej rozwija się na esport, dziś robimy to z olbrzymią siłą. Non stop pragniemy się poprawiać w owym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w odsłonie na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Polepszamy nie jedynie nasz soft, lecz też poszerzamy swoją działalność na nowych sektorach, do których bezspornie możemy zaliczyć esport – stwierdziła Monika Płaczkowska z firmy bukmacherskiej.

Krótko o LVBET

Wspomniany legalny bukmacher online funkcjonuje na polskim rynku od kilku lat. Do tego czasu firma zaangażowała się w rozkwit różnych dyscyplin oraz paru klubów sportowych. LVBET jest donatorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto oficjalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i co więcej Widzewa Łódź.

Do tego, „wszedł” w mecenat lokalnej transmisji rozgrywek CS:GO Esport Championship Series plus na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 3x777 zł do 1200 zł