Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Zakłady bukmacherskie jest to zarówno sposób, na spędzenie wolnego czasu, ciekawą rozrywkę, jak i wygranie całkiem niemałej sumy pieniędzy. Nie trzeba być wybitnym znawcom sportowym, żeby coś wygrać – czasem wystarczy zwykła intuicja lub niewielki uśmiech szczęścia, żeby na nasze konto wpłynęło nawet kilka tysięcy złotych.

Przy wyborze odpowiedniego dla nas bukmachera możemy mieć niemały problem – na polskim rynku jest wiele firm oferujących legalne zakłady, proponujących nam korzystne warunki i liczne promocje bukmacherskie. Jak więc z tylu możliwości wybrać coś, co będzie nam najbardziej odpowiadało?

Zakłady z bonusem

Jednym ze sposobów jest zwrócenie uwagi na zakłady bukmacherskie z bonusem na start. Jest to swego rodzaju zachęta dla nowych graczy, by wypróbowali konkretną firmę i zdecydowali, czy chcą przy niej zostać na dłużej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Taki bonus powoduje, że mamy więcej motywacji do gry, a podnosi sam poziom naszej odwagi – kiedy dostajemy pieniądze za darmo albo nie ryzykujemy straty swoich funduszy, wtedy łatwiej przychodzi nam podjąć decyzję, o postawieniu na wysokie, mniej pewne kursy. Takie zachowanie może przy odpowiedniej taktyce przynieść naprawdę duże wygrane, na które nie moglibyśmy liczyć przy małych kursach.

Musimy podjąć decyzję, które zakłady bukmacherskie z bonusem na start wybierzemy.

Jakie bonusy oferują bukmacherzy

Fortuna oferuje nam bonus od pierwszej wpłaty w wysokości do 1000 złotych oraz zakład bez ryzyka do 120 złotych. Bonusy te mają bardzo korzystne warunki obrotu – w pierwszym przypadku musimy wykonać go tylko raz, w drugim czterokrotnie, po kursie minimalnym wynoszącym 1.90.

STS daje nam bonus od depozytu w wysokości do 1200 złotych, który trzeba obrócić trzy razy po kursie minimalnym wynoszącym 1.91, oraz 29 złotych na zakład bez wpłaty.

Milenium proponuje nowym graczom 100 procent bonusu od depozytu o wartości do 1500 złotych oraz 10 złotych zakładu bez ryzyka. Warunki drugiego bonusu są całkiem jasne, natomiast ten pierwszy zależy od naszej wpłaty. Jeżeli wpłacimy 500 złotych – drugie tyle znajdzie się na naszym koncie, jeżeli będzie to 1000 złotych – nasze konto wynosić będzie równo 2000 złotych.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start 1 2021

Etoto jest bukmacherem, który przeszedł istną rewolucję, jeśli chodzi o usługi przez niego pełnione. Za swoja pierwszą wpłatę otrzymamy tam bonus wartości aż 200 procent, przy kwocie do 200 złotych, co daje nam więcej niż przyzwoitą sumę. Musimy jednak pamiętać, że aby wybrać te pieniądze musimy obrócić zarówno depozyt jak i przyznane nam środki czterokrotnie, przy kursie łącznym wynoszącym 2.20.

BETFAN oferuje nam prawdopodobnie największy bonus na start ze wszystkich konkurencyjnych firm.Jest to do zgarnięcia aż 3000 złotych, które otrzymamy po wpłaceniu trzech pierwszych depozytów – każdy na sumę do 1000 złotych. Bonus musimy obrócić cztery razy po kursie nie mniejszym niż 2.0.

TOTALBET przygotował dla nas bonus 100 procent od pierwszej dokonanej wpłaty do 500 złotych, freebet 25 złotych, oraz zakład bezpieczny.

PZBuk daje swoim graczom 500 złotych na start. To wystarczająco duża oferta, by przyciągnąć do siebie jak największą liczbę nowych ludzi. Bonus również podlega czterokrotnemu obrotowi po kursie minimum 2.0

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Jak widzimy powyżej, na polskim rynków możemy znaleźć szeroki wachlarz usług zakładów bukmacherskich z bonusem na start. Każdy z legalnych bukmacherów proponuje nowym graczom specjalne promocje, które mają ich skłonić do wybrania tej konkretnej firmy. Musimy jednak pamiętać o tym, że każdy bonus ma swoje zasady, których nie możemy obejść i z którymi musimy się dobrze oswoić.

Bonusy bukmacherskie od wpłaty wymagają obrotu, lub nawet kilku, zanim będziemy mogli wpłacić te pieniądze na swoje konta bankowe.

Każdy bukmacher przedstawia swoje warunki dotyczące bonusów, całe szczęście są one zawsze jasne i przejrzyste, zrozumiałe dla wszystkich nowych użytkowników i proste do spełnienia. Kiedy już podstawowe wymagania będziemy mieli za sobą, nie pozostanie nam nic innego jak radość z wygranej i planowanie kolejnych zakładów. Warto wybrać bukmachera, spełniającego wszystkie nasze wymagania, zwłaszcza że wybór jest tak duży.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


210 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
29zł bez depozytu - sts.pl + 1200zł za wpłatę
500 zł CASHBACK - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje