Zakłady na żywo w Lvbet

Polski bukmacher online LVBET ciągle rozwija swoją propozycję bukmacherską – dzisiaj o live streaming spotkań sportowych.

Otwarcie nowej witryny w sieci (dla przypomnienia działa pod adresem www.lvbet.pl) umożliwiło szereg perspektywy w podobny sposób dla nas, jak i dla grających. Nieprzerwanie staramy się wykorzystywać obszar do inkorporowania wszelkich nowości i ulepszeń, wzorem tego były ostatnim razem dodane zakładki esportowe w odsłonie na telefon.

LVBET wprowadza zakłady na żywo

Choć esport od jakiegoś czasu stanowi istotna z osi rozkwitu LVBET, to nie koncentrujemy się tylko na sportach elektronicznych, a wychodzimy naprzeciw pomysłom też tych graczy, którzy preferują tradycyjne dziedziny. Specjalnie dla tych użytkowników pojawiła się dodatkowa nowiuteńka funkcjonalność – streaming wydarzeń sportowych.

Włączenie streamingu meczy piłkarskich to nowy krok w zakresie względnie jak największego otwarcia się na krajowych typerów.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Na dziś poszerzamy naszą działalność, wychodzimy naprzeciw trendom a także implementujemy technologiczne możliwości oferowane przez nowe media, w ten sposób aby LVBET.PL non stop powiększał swoją działalność na rynku zakładów przez internet w Polsce – mówi Monika Płaczkowska, Sponsorship Manager LV BET.

Do chwili obecnej streamy (gdyż właściwie potocznie zwana jest możliwość obserwowania meczy w trakcie) z najistotniejszych wydarzeń które da się obstawiać stosowane były tylko w przypadku esportu. Obecnie to się zmieni.

W ten sposób chcemy uatrakcyjnić naszym użytkownikom okres spędzony na stronce LVBET.PL. Dzięki temu będą zdołali na żywo monitorować wszelakie mniejsze wydarzenia sportowe dostępne w naszej ofercie bukmacherskiej.
Pośród nich ujrzymy spotkania m.in. tenisa stołowego, badmintona, czy e-piłki nożnej. Dalej oferta streamingowa będzie poszerzana o kolejne zdarzenia czy dziedziny sportu.

Więcej o Esporcie na Esport w Polsce

Zakłady na żywo w Lvbet 1 2021